Výkonostní online marketing

  • E-mail Marketing
  • Lead Generation
  • SMS Marketing

Společnost

Společnost

Společnost

CORE Work s.r.o.

Společnost CORE Work s.r.o. je spolehlivý partner v oblasti marketingu. Díky stovkám zrealizovaných kampaní máme bohaté zkušenosti, které umíme uplatnit u klientů z mnoha odvětví. Kromě zajištění hromadné rozesílky mailů a SMS se také věnujeme lead generation a tvorbě webových stránek.

Za vznikem společnosti CORE Work s.r.o. stojí zkušení manažeři z oblasti obchodu a marketingu a dále vynikající pracovníci z oblasti IT. Ve společnosti pracují mladí a kreativní lidé, kteří energicky ale přesto s pokorou určují další směry vývoje této společnosti. CORE Work s.r.o. spolupracuje zejména se společnostmi z oblastí marketingových a sociálních průzkumů, financí, telekomunikací, agregátory, internetovými prodejci a auto-motiv prodejci, není ovšem vyloučena spolupráce se společnostmi i z jiných odvětví.

Hlavním cílem společnosti CORE Work s.r.o. je rozvoj svých aktivit v oblasti Lead Generation, akvizice dalších klientů a kvalitní zákaznická podpora. Jedním z dalších směrů CORE Work s.r.o. je cílení na zahraniční partnery, kteří přináší finanční prostředky do České republiky, oživují český internetový prostor a umožňují klasickým uživatelům českého internetu nákup zahraničních produktů a služeb.

„Náš business je férový, prozákaznický a zdravě dravý.”
Společnost

Společnost CORE Work s.r.o. vznikla v roce 2013. Její hlavní poslání je vytvářet hodnoty v oblastech marketingu, obchodu a IT, zejména pak v segmentech Direct Mailingu, SMS Marketingu a Lead Generation.

  • E-mail Marketing
  • Lead Generation
  • SMS Marketing
14

Konzultantů

1105

Realizovaných kampaní

6

Roky zkušeností

Kontakt

Táboritská 880/14
Praha 3, 130 00
Česká republika

IČ: 01729268
DIČ: CZ01729268

C 211007 vedená u Městského soudu v Praze.